0.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Fungují ve 30-ce i po 50-ce! Zázračný recept na sexy look jsou tyto šaty, prohlédněte si důkazy

Budeme se opakovat, ale jak se říká – opakování je matka moudrosti. Šaty ve stylu noční košilky jsou jednoduše záruka sexy looku.

Slovenská herečka Kateřina Morháčová, která žije a působí v Americe, na festivalu v Karlových Varech.

Vysvětlení pro méně znalé – řeč je o modelech ze saténového materiálu – ať už jde o pravý hedvábný satén, případně jeho syntetické verze. Ve finále však efekt přinášejí téměř stejný. Lehoučký, na tělo dobře padnoucí materiál obkreslí křivky. Zvýrazní jednotlivé tvary, přičemž jeho textura si ukázkově hraje s pohybem ženského těla, ale také s dotykem na kůži.

Důkazem byla kdysi Sarah Jessica Parker či Gwyneth Paltrow, které podobné modely maximálně zpopularizovaly mezi ženami po celém světě – dnes se k nim opakovaně vracejí dámy každé více generací a vědí, že dosáhnou zaručeného výsledku. Důkazem může být česká topmodelka Daniela Peštová, ale také například slovenská herečka Kateřina Morháčová, která se nedávno objevila na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Woman taking photo of t-shirt using her smartphone for selling or donating her clothes. Decluttering Clothes, Sorting, And Cleaning Up. Reuse, second-hand concept. Conscious consumer.

Česká topmodelka Daniela Peštová na jednom z koktejlů, který se konal v rámci filmového festivalu Karlovy Vary.
Našli jsme však pro vás také modely z běžně dostupných zdrojů, se kterými můžete tento recept otestovat i vy. Více v naší galerii, kde naleznete 9 tipů na saténové šaty v duchu „nighties“ (noční košilky)…

VIDEO: Se stylistou Alexandrem Lindovem jsme si povídali o stylu Slováků, vnímání vkusu, ale io módních přešlapech či naopak přirozeném talentu našince pro módu.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny