0.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Příjemné klima v podkroví za výhodnější cenu as rychlým dodáním!

Denní světlo je příjemným společníkem v domácnosti. Co ovšem s přílišným teplem, které v létě sluneční paprsky na okenní tabule přinesou? Právě velké množství slunečních paprsků v interiéru přináší zvyšování teplot. Zatočte s přehřátým interiérem a nainstalujte si doma venkovní stínící doplňky, které od 1. července můžete mít doma výhodnější a rychlejší.

Ciťte se ve svém podkroví příjemně během celého roku s příjemnou teplotou bez ohledu na počasí v exteriéru. Venkovní stínění VELUX ji dokáže zajistit, protože sluneční paprsky zastaví ještě předtím než zahřejí okenní tabuli. Lehká venkovní roleta VELUX na solární pohon nejenže zajistí příjemnou teplotu u vás doma, ale také zatemní místnost. Její výhodou je komfortní dálkové ovládání, jakož i motor poháněný energií ze slunce.

Pokud jste fanoušky inteligentní domácnosti, můžete rolety ovládat přes aplikaci VELUX App Control nebo je zapojit do systému VELUX ACTIVE with NETATMO. Tento systém sleduje kvalitu vzduchu pomocí senzorů a předpovědi počasí a automaticky vyvětrá v horkých dnech, zda zatáhne rolety ještě dříve, než se do oken opře slunce. Pomocí aplikace můžete rolety či markýzy ovládat odkudkoli.

The air conditioner puts very fresh air in the room

TIP: Od 1. července 2022 společnost VELUX snižuje cenu lehké venkovní rolety VELUX a koupíte ji až o čtvrtinu levněji. Navíc díky dvoudenní dodací lhůtě ji budete mít rychle doma.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny