0.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Letní párty v duchu ležérnosti a nedbalosti: Vsaďte na kousky, které jsou nejen chic, ale i maximálně pohodlné

Pokud nevíte, co si vzít na summer párty, inspirujte se výběrem z ulic Paříže. Nedbalá elegance je velkou devizou těchto žen.

Výrazný neon
Outfitových inspirací nikdy není dost. My jsme se podívali na to, v čem na letní párty rozhodně zaujmete, ale zároveň se budete cítit i chic a přitažlivě.

Šaty jsou zkrátka sázkou na jistotu. Pokud sáhnete po výrazných tónech a neonu budete nepřehlédnutelnou. V tom případě je ovšem dobré zvolit jednodušší střih. Když už zaujmete barvou, měli byste mít minimalističtější verze.

Pyžamové variace
Dalším maximálně využitelným kouskem je lehký hedvábný komplet v monochromatickém duchu. Pyžamové verze jsou opravdu oblíbenými již druhou sezónu a jinak to nebude ani teď. Umíte je zkombinovat stejně s podpatky i teniskami. Jednoduché a velmi trendy.

Letní vrstvení
Když se při šatech zaměříte na specifické detaily, rozhodně uděláte dobře. Může to být pěkné řasení, drobné vrstvení či netradičnější materiál.

Elegant Fashion Women Wearing Pastel Colored Dress And Posing In Old Town

Výborně bude vypadat síťovina. Tehdy však objektivně zhodnoťte své křivky, neboť přesa jen to není element vhodný pro každého.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny