0.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Ženy, které patří mezi nejžárlivější, se narodily v tomto znamení: Črta, která od nich muže odhání je tím jasně definována

Jsou mimořádně přitažlivé, sexy, atraktivní, ale maximálně žárlivé. No a muži právě proto nedokážou při nich dlouhodobě vydržet.

Dělají vše pro to, aby dosáhli toho, co chtějí
Jsou maximálně atraktivní, sexy, definuje jejich přitažlivost a když se objeví ve společnosti mužů, vždy jsou středem pozornosti. Samy ji milují a užívají si zájem jiných. Je to jejich výrazný rys a ačkoli si to neuvědomují dělají vše pro to, aby tomu tak bylo. Je pro ně podstatné to, jak vypadají, fyzický vzhled hraje v jejich životě velkou roli.

Zaměřují se na materiálně, jejich život je charakteristický tím, že se rády předvádějí. Potřebují cítit obdiv. To je pro ně velmi podstatné a důležité. Mluvíme o ženách, které se narodily ve znamení Štíra.

Mohlo by vás zajímat: Hledáte muže na celý život? Potom se tomuto typu chlapů vyhněte

Stejně náročné jako jsou na věci kolem sebe to mají nastaveno i ve vztazích. Od partnera očekávají maximální servis, chtějí aby jim byl vždy k dispozici a nesnesou, když se v jeho blízkosti objeví jakákoli jiná žena. Pro ně je to přímo nemyslitelné. Pokud to zpozorují, projevuje se jejich typická žárlivost v maxinální možné míře.

Beautiful woman with red hair holding a flower

Jsou hysterické, panovačné a dělají vše pro to, aby dosáhli toho, co chtějí. Neznají v tomto míru a každého chlapa, který s nimi žije to ovlivní. Většinou už závisí jen na jeho povaze, zda se tomu umí přizpůsobit, ustojí to nebo raději odejde. Většinou je to však ta druhá možnost, jelikož soužití s ​​nimi je opravdu komplikované.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny