0.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

KVALITNÍ RELAX A JEHO BENEFITY PRO VAŠE ZDRAVÍ

Relax potřebuje každý z nás. Ať už se vracíte domů z fyzicky náročné práce, aktivně sportujete nebo jste unavení po psychické stránce. Ano. Odpočívat totiž potřebuje ne jenom tělo ale i mysl.

Věděli jste, že relaxace může zlepšit kvalitu vašeho života? Má vliv na vaše fyzické i duševní zdraví, zlepšuje váš pracovní výkon a schopnost soustředit se. Proto byste si i při podnikání měli najít chvilku na aktivní odpočinek.

Pravidelná relaxace mysli i těla pomáhá:

  • Snížit stres a napětí
  • Zlepšovat úroveň fyzického i psychického zdraví
  • Přinášet do života více energie a mít lepší náladu
  • Zlepšit kvalitu a délku spánku
  • Lépe zvládat emoce a vypořádat se s psychickými problémy
  • Více se soustředit
  • Snížit krevní tlak a zpomalit srdeční frekvenci

Době, kdy jsme za největší relax považovali sednout si k televizi a odpočívat, odzvonilo. Lidé se snaží stále více vyhledávat způsoby relaxace, kdy si můžeme dovolit vypnout úplně. Není proto divu, že se stále větší popularitě těší návštěvy wellness center.

ZAHRADNÍ WELLNESS

A co takhle představa zřídit si takové malé zahradní wellness přímo na vaší zahradě? Až příště dostanete chuť odpočinout si, nebudete muset vytáhnout ani paty z domu.

Dnes se odpočinkové zóny dostávají stále více do popředí a těší se velké oblibě. Není divu. Taková vířivka má totiž ještě více výhod než obyčejné odpočívání.

Vlézt si do vířivky se doporučuje hlavně ve chvílích, kdy pociťujete stres. Vířivé proudy teplé vody pomáhají snižovat hladinu stresových hormonů. Vířivka prospívá také vašim kloubům, lymfatickému a krevnímu systému.

Hydromasáž také pomáhá uvolnit svaly celého těla. Svaly se při koupeli zahřívají a stávají více flexibilní. Proto je návštěva vířivky doporučována profesionálním sportovcům i aktivním nadšencům po jakémkoli náročném tréninku.

Vířivka má také pozitivní vliv na imunitní systém, pomáhá i při léčbě cukrovky nebo onemocněním kůže. Pára horké vody má pozitivní vliv také na plíce a srdce.

Zároveň nám horká voda pomáhá restartovat metabolismus a brání ukládání tuku. Samozřejmě, že vířivka za vás nadbytečná kila neshodí, může cám ale pomoct s bojem s celulitidou.

Dříve bylo považováno pořídit si zahradní kádě a vířivky za luxus. Dnes jsou poměrně cenově dostupné a přináší opravdu tolik pozitivního do lidských životů, že byste o jejich pořízení měli začít co nejdříve přemýšlet i vy.


Dopřejte si odpočinek a relax. Na Svetrelaxu.cz máte navýběr s tisíce relaxačních produktů.


bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny