15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Hledáte kvalitní a levné nářadí na kolo? Poohlédněte se po produktech od SKS

Těšíte se na jaro a první vyjížďky na jízdním kole, během nichž se budete po zimě pomalu dávat do formy? Není divu, zima je dlouhá pro mnohé z nás, zvláště pokud máme rádi venkovní sporty. Abyste si čas na kole bez obav a plně užili, je potřeba jej dát také „do formy“. Tím je myšleno zkontrolovat jej doma nebo v servisu. Jestliže budete prohlídku dělat svépomocí, neobejdete se bez spolehlivého nářadí a pomůcek. Cenově dostupnou a přitom kvalitní je značka SKS. 

Seznamte se s nářadím SKS

více v článku...

Na našem trhu je nářadí a pomůcky SKS k dostání např. ve známém obchodě Bikero.cz. SKS je známý německý výrobce příslušenství pro cyklisty, a má již 100 letou tradici. Jméno si získal díky vysokým standardům kvality, funkcím a designu. Založil ji Karl Scheffer-Klute z vesnice Sundern v Německu. Firma začínala s výrobou kovové pumpičky, a protože měl velký úspěch a byl o ně zájem. S plynoucím časem začal výrobce vyrábět i blatníky a další cyklistické vybavení.

Co se týče blatníků, jsou výjimečné svými optimálními vlastnostmi a ochrání vás před veškerou špínou a stříkající vodou. K širokému sortimentu patří i zmíněné nářadí, nechybí chrániče řetězů, lahve, držáky na lahve, cyklo brašny a produkty k péči o kolo. Zaměstnanců je ve firmě hned kolem 400 a vše je vyráběno v Německu. SKS výrobky používají profesionálové i obyčejní cyklisté. Jejich vybavení má nejlepší funkce a dlouhou životnost, s výběrem budete jistě spokojeni. 

Zkontrolujte pedály

Často jezdí cyklisté s ne úplně OK pedály. Přitom právě díky pedálům můžeme podávat vyšší výkony, ujet delší trasu rychleji, šetřit své nohy a nemít je unavené… Oblíbené jsou pedály na kolo Shimano, jež jsou i cenově dostupné pro běžnou populaci. 

Nechte si poradit s výběrem nářadí i pedálů u oborníků z Bikero.cz. S cenami i kvalitou zboží budete v tomto obchodě jistě spokojeni. 

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny